Jdi na obsah Jdi na menu
 


Digiscrap

Co to je?

Tato metoda byla původně určena pro lepení papírových fotografií do alba. Vzpomínáte si na dobu, kdy jsme lepili fotky černými rožky a barevnými pastelkami popisovalí stránky? Tato doba už je pro někoho dávno pryč, používáme jiný způsob "skladování fotografi", digitální, ale přesto papírové fotografie jsou mnohdy působivější a více po ruce. Srapbooking je právě to. Fotografie se lepí na různé barevné papíry, zdobí se mašličkami, šňůrkami, popiskami, kytičkami, nálepkami, ale aby vše bylo estetické a pěkné.Tyto všechny věcičky se shánějí kde se dají, existují však i speciální prodejny, které prodávají celé sady na výrobu alb.

Při digitálním zpracování sháníte tento "kit" na různých internetových stránkách, jsou jich již stovky, nebo si většinu "vyrábíte" jako já ve fotografickém programu. Práce je to zajímavá, někdy mravenčí, někdo ji označuje za "kýč", ale pěkně esteticky zpracovaná digitální stránka může vypadat opravdu umělecky.

Nové kity

Zapojila jsem se na francouzském fóru do výroby všeho, co se týká potřeb pro tvorbu digitálního scrapu. Budu vám tady nabízet hotové kity, které si můžete stáhnout. Jsou opravdu velmi kvalitní a všehochuť. Určitě se vám budou líbit.

 

Obrazek

 Všechy další kity, které jsme společně pro vás připravili, si můžete stáhnout >Tady

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

http://digiscrapfrancette.over-blog.com

(francette, 11. 10. 2010 20:19)

magnifiques pages Sampa, je viens de mettre ton lien sur mon blog...
bizzzzzzzzz

...to jsem si zas dala :oD

(Raďaska, 20. 1. 2007 10:21)

Nedalo mi to a neprozřetelně jsem koukla na baby-cafe...a to jsem neměla dělat! Nečekala jsem, že tam na mě bude čekat taková pohroma. Vysvětlím: jsem střelený střelec, který je příkladem toho co se o něm píše v horoskopu-pro vše se rychle nadchne, nasyslí co může a nic nedokončí :-D. No prostě a jasně-o5 jsem propadla a stahuju kity. Ještě že jel malžel dnes koupit nový harddisk, protože opravdu nevím, kam bych všechnu tu krásu nacpala. A těch nápadů... opravdu nádhera. To zas se mnou nebude nějakou dobu než mě to pustí řeč(jsem taky příkladný závislák na všem novém, jak o tom na baby-cafe psali). Radka

http://scrapvirtuel.blogspot.com

(isa32, 11. 11. 2006 21:52)

tous ses scraps sont magnifiques !
Quel beau travail !
Bonne continuation, amitié,
Isabelle

koukni se i k nám - podruhé:-)

(jitty, 11. 11. 2006 10:20)

Digiscrapbook dostal velký prostor tady http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=3 - nepřidáš se?
J.

koukni se i k nám:-))

(jitty, 16. 10. 2006 0:00)

Ahojky, přes www.scrapbook.cz jsem se dostala sem:-), krásné stránky a moc hezké výtvory digiscrapu. když budeš mít chuť, tak se koukni sem k nám:
http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep.asp?z_podkategorie=no&id=4628&monthfrom=&yearfrom=.
j.